LoftyFRM | Türkiye'nin Güncel Paylaşım Platformu
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snapchat Sınırsız Fotoğraf Paylaşmak
(Okunma: 29)
athırsızı1
#1
Star 
snapcode.png

Facebook ve Instagram çapraz ateşinde hayatta kalmaya çalışıyor. Son gelen haberlere göre Instagram Hikayeleri artık resmen Snap’lerden daha popüler. Elinde kalan kullanıcılarını oyalayacak bir dizi güncelleme paylaşan sarı hayalet, ne yapsın daha? Taş mı yesin?
Neymiş bu güncellemeler, nasıl ve nerede kullanılırmış, bir göz atalım:

Sonsuz Fotoğraflar
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]’e karakteristik özelliğini veren, bazı gıcık dostlarımızın 1 saniyelik fotoğraflarla bizleri sinir krizlerine sürüklemelerine sebep olan, zaman özelliği artık yok! Yani dilerseniz, fotoğrafınızı karşı tarafın ‘sonsuza’ kadar görmesine olanak sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, fotoğrafınızı çektikten sonra zaman ayarını en altta eklenen ‘sınırsız’ kısıtına getirmeniz yeterli.
Yok canım, karşı taraf ekrana tıkladığında fotoğraf yine ‘sonsuz’a kadar yok oluyor. ‘Tekrar izle’ özelliği de tıpkı eskisi gibi yalnızca 1 kez kullanılabiliyor.

Snapchat-1200x759.png

Snap Silgisi
Kuşkusuz en dikkat çekici ve eğlenceli bu yeni özellikle, çektiğiniz fotoğraflardan dilediğiniz kısmı ‘yok’ edebilirsiniz. Bunun için sadece ekranın sağ yanına alınan araçlar bölümünden ‘makas’ figürüne, ardından 4 yıldızın bir arada durduğu küçük sembole dokunmanız yeterli. İstediğiniz kısmın çevresini işaretleyin ve görüntüden ‘yok’ edin!

Snap Makası
Silgi, kalem olur da makas olmaz mı? "Nedir bu makas, silgiden farkı nedir" diye merak ettiğinizi hisseder gibiyim. Zaten merak etmeseniz burda işiniz ne?
Fotoğraf ve videolarınızdan dilediğiniz kısmı keserek, çıkartma olarak kullanabilmenizi sağlayan bu özellik için, (tıpkı silgiyi kullanır gibi) makas seçeneğini seçip dilediğiniz kısmı işaretlemeniz yeterli. Üstelik, kestiğiniz çıkartmaları o günden itibaren her gönderinizde de kullanabilirsiniz.

Döngü Video
Sonsuza kadar izlenebilen fotoğraflar olur da, sonsuz döngüde çalışan videolar eksik kalır mı? Yeni güncellemeyle, dilerseniz videolarınızı gönderdiğiniz kişi kapatana kadar izleme lüksüne sahip olabiliyor. Malum ‘tekrar izle’ özelliğinin yetersiz kalacağı belirsiz videolar çekmeyi seven dostlarımız da mevcut. Kendilerine bu yeni özelliği şiddetle tavsiye ediyorum!
Yalnızca yapmanız gereken, videonuzu göndermeden önce ‘bir kere oynat’ ayarını ‘döngüye al’ olarak değiştirmek.


                          >>>>>>> ϜϓſϞ <<<<<<<< 
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 23-06-2017, 13:14